Predplatné Standard
Prvý mesiac na vyskúšanie zadarmo

V rámci predplatného si môžete požičať bicykel 4x na 30 minút

Ako predplatné získam?

Získajte mesiac zadarmo v aplikácii Rekola

1. Otvorte aplikáciu Rekola

Cez menu v ľavom hornom rohu prejdite do sekcie Predplatné a benefity.2. Aktivujte si jazdy na predplatné Standard

Kliknite na Jazdy na predplatné Standard a následne na Aktivovať. Prvý mesiac máte na vyskúšanie za 0 €, ďalej predplatné vyjde na 2.49 € / mesiac. Predplatné tu kedykoľvek jednoducho ukončíte. Pred koncom prvého mesiaca vám pošleme upozornenie e-mailom.3. A hurá na bicykel, mesiac zadarmo je váš

Zobrazí sa potvrdenie a môžete 4x na 30 minút na bicykel. Radi poradíme denne 9 – 17h. Jednoducho nám napíšte správu priamo z aplikácie RekolaZískať prvý mesiac zadarmo v aplikácii
Tip: Po aktivaci si přesuňte e-mail od Rekol ze složky Hromadné do běžné pošty, ať vám budoucí upozornění nezapadnou.

Časté otázky

Kto má nárok na mesiac predplatného Standard zadarmo?

Úplne každý, kto si prvý mesiac 4 jázd na 30 minút v minulosti zatiaľ neaktivoval (predtým bolo dostupné pod názvom Cool predplatné, spolupráca s COOL nealko už ale skončila).

Ako si predplatné Standard aktivujem?

Stiahnite si aplikáciu Rekola. Počas registrácie vám aktiváciu predplatného aplikácie automaticky ponúkne.

Ak už u Rekol účet máte, predplatné si môžete aktivovať cez menu v sekcii Predplatné a benefity.

Koľko predplatné Standard stojí?

Predplatné máte na prvý mesiac zadarmo. Ak si predplatné ponecháte, ďalší mesiac vás vyjde na 2,49 €.

Koľko jázd je v rámci predplatného Standard?

Predplatné vám pokrýva 4 (+ bonus) jazdy na 30 minút. Od druhého mesiaca získate jazdu navyše ako bonus - celkom teda 5 jázd na 30 minút mesačne len za 2,49 €.

Ako je to s dlhšou jazdou alebo druhým kolom?

Predplatné vám pokrýva len 4 (+ bonus) jazdy do 30 minút na jednom bicykli. Čokoľvek naviac je účtované po 30 minútach podľa aktuálneho cenníka. Napr. v Prahe je to 35 Sk za každú začatú polhodinu.

Koľkokrát si môžem predplatné aktivovať?

Predplatné na vyskúšanie je zadarmo len raz.

Plátené predplatné za 59 Sk mesačne je k dispozícii neustále všetkým. V sekcii Predplatné a benefity v aplikácii ho môžete ľubovoľne zapínať a vypínať len na obdobie, kedy ho potrebujete.

Čo sa stane, keď jazdy v rámci predplatného Standard prejdem?

Jazdiť môžete ďalej. Jazdy nad rámec v rámci rovnakého mesiaca sa platia samostatne. Aplikácia vás na zmenu účtovania pred jazdou upozorní.

Ak predplatné neukončíte, ďalší mesiac sa vám predplatné obnoví av rámci neho opäť získate 5 nových jázd na prejazd.

Ak jazdíte často, zvážte predplatné Premium s neobmedzeným počtom jázd na 30 minút, pridanie karty MultiSport alebo Lietačky.

Ako predplatné Standard ukončím?

Prejdite v aplikácii do sekcie Predplatné a benefity a kliknite na prúžok Jazdy na predplatné Standard (predtým pomenované ako Cool predplatné - spolupráca už skončila). V ďalšom kroku dole využite tlačidlo Ukončiť predplatné.

Po ukončení môžete ďalej pokračovať v jazdení, bez predplatného platíte za každú jazdu samostatne. Aplikácia vás na zmenu účtovania pred jazdou upozorní.

Kedy je bicykel ideálny využiť?

Bicykel je najrýchlejší na trasy do 3 km: Ideálne na pochôdzky, drobné nákupy, skrátenie cesty na najbližší spoj. Prípadne medzi miestami s horšou dopravnou obslužnosťou.

Pokiaľ nemáte čas na pohyb: Pretiahnutie a relax na bicykli po dlhom dni ľahko spojíte s cestou domov a vyriešite dopravu aj pohyb naraz.

Spestrenie rutiny: Ak teraz pracujete z domu, môžete sa bezpečne prejsť do vzdialenejšej obľúbenej reštaurácie alebo kaviarne. Prípadne vyraziť na podvečerný alebo víkendový výlet.